swarsbet.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Szatańskie zabawki / Demonic toys (1992)dodany: 01/07/2011

Gatunek:
Horrory
Data Dodania:
01/07/2011
Wyświetleń:
1874
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Dwóch policyjnych (i nie tylko) partnerów : Matt i Judith przybywa na teren nieopodal magazynu zabawek ,,Arcadia'' w celu wymiany i zatrzymania handlarzy bronią. Przed przyjazdem bandytów Judith wyjawia partnerowi, że jest w ciąży. Podczas całej akcji Matt ginie zaś dwóch przestępców ucieka do magazynu, a ich śladem podąża Judith chcąc pomścić ukochanego. Jeden z bandytów ranny umiera w magazynie zaś jego krew wypełnia i zasila wyryty w podłodze pentagram budząc tym samym demona w postaci małego ...


Szatańskie zabawki / Demonic toys (1992)dodany: 01/07/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18211 Online:19 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze swarsbet.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis swarsbet.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.