swarsbet.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Off the Map: Klinika w tropikach / Off the Map (2011) S01E13 There's a Lot to Miss About...dodany: 15/09/2011

Gatunek:
Off the Map: Klinika w tropikach / Off the Map (2011)
Data Dodania:
15/09/2011
Wyświetleń:
1432
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły serialu):

Egzotyczne widoki, przypadki medyczne, których nie uświadczysz w żadnym miejskim szpitalu i interesujący bohaterowie.Nowymi pracownikami egzotycznej kliniki zostają: dr Lily Brennan (Caroline Dhavernas), która ma uroczy uśmiech i na początku wygląda na trochę zagubioną, ale dość szybko pokazuje na co ją stać, choćby ratując ciężko rannego mężczyznę uwięzionego na linie, dr Mina Minard (Mamie Gummer) - bardzo ambitna i jednocześnie chyba trochę niepewna siebie oraz dr Tommy Fuller (Zach Gilford) - chirurg plastyczny, który jeszcze do końca nie wie, co zrobić ze swoim życiem. Każde ma inną osobowość, ale wygląda na to, że zostaną przyjaciółmi.Off the Map: Klinika w tropikach / Off the Map (2011) S01E13 There's a Lot to Miss About...dodany: 15/09/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18212 Online:15 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze swarsbet.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis swarsbet.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.